Segregatory na śmieci


Każde gospodarstwo domowe, biuro, czy siedziba instytucji generuje znaczne ilości śmieci. Wszelkiego rodzaju opakowania znajdują się na praktycznie wszystkich produktach, po każdym posiłku zostają resztki, a niektóre rzeczy szybko się zużywają. Chcąc uchronić się przed zaśmieceniem otoczenia, należy umieścić w danym miejscu śmietnik. Dzięki niemu w estetyczny sposób można poradzić sobie z odpadkami.

W ofercie posiadamy np. estetyczny kosz na śmieci z pokrywą, o pojemności 10 l. Może być montowany na frontach lub bokach szafek, dzięki czemu istnieje możliwość zainstalowania go w taki sposób, by był chowany wewnątrz mebla.

Chcąc zadbać o środowisko i segregować odpady, warto zastosować odpowiednie rozwiązania. W naszej ofercie posiadamy specjalne segregatory, wyposażone w cztery otwory, umożliwiające oddzielne wyrzucanie poszczególnych typów odpadów. Dostępne są także modele z oddzielnymi koszami na plastik, papier, czy szkło. Dzięki nim praktycznie bez wysiłku można wprowadzić rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry