Różne


Naszym klientom chcemy zapewnić jak najbardziej kompleksową ofertę, dlatego w asortymencie posiadamy nie tylko części systemów meblowych, ale także różnorodne dodatki do nich. Dostępny jest szeroki wybór wyposażenia, które sprawi, że systemy meblowe staną się jeszcze bardziej praktyczne.

W asortymencie dostępny jest na przykład kosz na bieliznę, montowany wewnątrz szafki. Jest to wytrzymały, trwały produkt w kolorze chromu. Do frontu szafki montuje się go za pomocą specjalnych adapterów. Produkt dostępny w dwóch wersjach, różniących się między sobą szerokością.

Można u nas nabyć także aluminiowy wkład do szafki zlewowej. Dzięki niemu można zabezpieczyć się przed wyciekami wody, w ten sposób chroniąc kuchnię oraz meble przed wilgocią.

Nasze przedłużacze biurowe wpuszczane to świetne rozwiązanie zarówno dla biura lub siedziby firmy, jak i domu prywatnego. Dzięki nim można zapewnić sobie źródło prądu, które będzie wyglądać estetycznie i nie zabierać dużo miejsca. Produkt dostępny w wersji czarnej oraz srebrnej.

Oferujemy także kosze na śmieci z pokrywą, mocowane do wnętrza szafki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która pozwoli sprawić, że meble będą jeszcze bardziej praktyczne.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry