Podnośniki klap


W ofercie posiadamy szeroki wybór podnośników meblowych, które mogą być wykorzystane do bezpiecznego montażu klap kuchennych, czy frontów szafek i nie tylko. Dostępne są zarówno modele gazowe, w których materiałem roboczym jest azot, jak i mechaniczne. Produkty tego typu są stosowane tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie w danej pozycji ciężkiego elementu, bez konieczności zmuszania użytkownika do użycia siły. Moc siłownika powinna być dostosowana do wagi danej klapy. Ponadto, korzystając z nich można uniknąć trzaskania frontu szafki podczas zamykania.

W ofercie dostępny jest np. ogranicznik kąta otwarcia stosowany w podnośnikach Free Flap Hafele, które służą do montażu na frontach i zapewniają ich łagodne domykanie.

Posiadamy także podnośniki GTC TOP STAYS, w wersji średniej lub mocnej. Produkty tego typu zapewniają cichy domyk, nie potrzebują dodatkowych zawiasów i pozwalają na zamknięcie klapy w dowolnej, wybranej pozycji. Oferujemy także podnośniki gazowe GTV w kilku wariantach siłowych.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry