SZUFLADA AXIS PRO GTV BIAŁA/ANTRACYTOWA

Indeks:

89,14 zł
Brutto

Producent: GTV

Model: AXIS PRO

Kolor: Biały i antracytowy

Udźwig 40kg

Cichy domyk

Kolor
Długość
Wysokość
Ilość

 

 

 

System szuflad AXIS PRO to rozwiązanie dostosowane do każdego typu pomieszczeń. Sprawdzi się w meblach kuchennych, łazienkowych i salonowych, a także w garderobach. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości projektowania, oferując cztery wysokości szuflad standardowych i wewnętrznych.

Cienki płaszcz boczny o szerokości zaledwie 14 mm nadaje szufladzie prosty i nowoczesny wygląd, a wykończenie systemu w bieli lub antracycie umożliwia stworzenie wielu niecodziennych aranżacji. Wąski bok zapewnia również więcej miejsca w szufladzie i dodaje jej lekkości.

System charakteryzuje się dużym udźwigiem do 40 kg, umożliwiając zastosowanie nawet w szerokich szufladach. AXIS PRO sprawdzi się także w zabudowach typu cargo – pojemnych szufladach do przechowywania zapasów żywności. Pewność i bezpieczeństwo użytkowania zyskujesz również dzięki dożywotniej gwarancji.

Zastosowanie nowego mechanizmu zwiększa kulturę pracy szuflady oraz gwarantuje najwyższą jakość ruchu. AXIS PRO to również prosta regulacja frontu w dwóch płaszczyznach: pionowej i poziomej, która podnosi komfort pracy z systemem.

Zastosowanie w szufladach AXIS PRO systemu cichego domyku zapewnia ergonomię i komfort o każdej porze dnia. Ciche domykanie znacznie podnosi jakość użytkowania szuflad i codzienną pracę w kuchni.

Pełny wysuw umożliwia dostęp do całej zawartości szuflady, zwłaszcza kiedy musisz mieć wszystko pod ręką. Sprzyja również utrzymaniu porządku w jej wnętrzu. Z systemem AXIS PRO sięganie do najgłębszej części szuflady przestanie być uciążliwe.

10000 Przedmioty

20 innych produktów w tej samej kategorii: