SZUFLADA DO SZAFKI EMUCA VERTEX H93 NISKA BIAŁA/ANTRACYTOWA

Indeks: 3170412

81,00 zł
Brutto
Kolor
Długość
Ilość

 

 

 

Zestaw szuflady Vertex do kuchni oraz łazienki wraz ze wszystkimi elementami potrzebnymi do jej montażu. Jest to idealne rozwiązanie do mebli w Twojej kuchni, łazience bądź szafie dzięki eleganckiemu designowi w kolorze szarego antracytu i białego . Każdy zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do zamontowania szuflady zewnętrznej o wysokości 93 mm do modułów o grubości boku 16 mm. . Zawiera: dwa boczne płaszcze, zestaw prowadnic z cichym domykiem, zestaw zaślepek  oraz elementy mocujące front. Jedyne, czego będziesz potrzebować, to front dostosowany do wymiaru szuflady.

Boczne płaszcze są wyprodukowane ze stali o wykończeniu szarym antracytowym i białym, umożliwiają regulację frontu szuflady ±2 mm w pionie oraz ±1 mm w poziomie . Prowadnice charakteryzują się pełnym wysuwem, cichym domykiem oraz udźwigiem do 40kg na szufladę.

Potrzebne będą tylko drewniane płyty przycięte do odpowiednich wymiarów dla dolnej i tylnej części szuflady oraz krawędzi.

Dane techniczne produktu:

  • Zestaw osprzętu niezbędnego do montażu szuflady zewnętrznej o wysokości 93 mm i głębokości 300 mm, z wyjątkiem krawędzi, tyłu i dołu.
  • Do zamontowania do modułów o grubości boku 16 mm.
  • Prowadnice o pełnym wysuwie są całkowicie zsynchronizowane, wraz z amortyzowanym domykiem oraz udźwigiem 40 kg.
  • Regulowana pozycja frontu szuflady: ±2 mm w pionie oraz ±1 w poziomie.
  • Produkt wykonany ze stali malowanej
3170435
4 Przedmioty

20 innych produktów w tej samej kategorii: