Systemy przesuwne


Ze względu na to, że szafy wnękowe oraz garderoby zapewniają dużo miejsca do przechowywania rzeczy, cieszą się bardzo wysoką popularnością. Chcąc zapewnić sobie maksimum wygody, warto wyposażyć je w odpowiedni system drzwi przesuwnych, dzięki którym możliwe będzie bezproblemowe ich otwieranie oraz zamykanie. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór części tego typu.

W ofercie dostępne są np. rączki systemu Ergo, przeznaczone do wypełnień mających grubość 18 mm. Stosuje się je w przypadku budowy drzwi przesuwnych w szafach wnękowych. Sprawdzają się w przypadku wielu typów płyt meblowych.

Posiadamy także rączki NOVO S Szampan sprawdzające się w przypadku płyt o grubości 18 lub 16 mm oraz szkła o grubości 4 mm. Korzystając z tego systemu można stosować płyty, których waga wynosi do 50 kg.

Dostępne są także różnorodne tory dolne do poszczególnych systemów, wózki dolne, prowadniki górne, szczotki odbojowe, listwy dolne oraz blachowkręty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Rączka Falda Aluminium

45,22 zł

Rączka systemu Faldal-2700mm,przeznaczona do wypełnień o grubości 10mm,oraz przez zastosowanie uszczelki szkła 4mm.Kolor aluminium.

Rączka Novo 10 Aluminium

31,88 zł

Rączka systemu Novo 10 l-2700mm,przeznaczona do wypełnień o grubości 10mm,oraz przez zastosowanie uszczelki szkła 4mm.Kolor aluminium.